با سلام و درود فراوان

یکی از نواقص و ایراداتی که معمولا به پرستاشاپ وارد میشود ، عدم وجود یا کمبود ماژولها و امکانات رایگان است. اگر چه پرستاشاپ هزاران ماژول و امکان رایگان و تجاری دارد اما شاید برای همه قابل تهیه نبوده یا اینکه در زبان فارسی با نواقصی همراه باشند که قابل استفاده نباشند.

طبق عادت همیشگی ما هر از گاهی با دست پر می آییم و با خبرهایی خوش تلاش چند ماه اخیر خود را به همراهان همیشگی مان عرضه و تقدیم میکنیم! این عادت که به نوعی به فرهنگ کار ما تبدیل شده ، باعث گشته تا ما هر بار بیشتر در تکاپو باشیم و تلاش بیشتری نماییم تا دست آوردهای مفیدتر و موثرتری را در حوزه کسب و کار آنلاین و به خصوص فروشگاه های اینترنتی داشته باشیم.

به رسم این فرهنگ و عادت نیکو این بار نیز میخواهیم به معرفی محصولی جدید به نام #پرستاپلاس بپردازیم!

پرستاپلاس آماده دانلود است!

قبل از مطالعه ادامه این مطلب به شما مژده می دهیم که پرستاپلاس از تاریخ اول تیر 96 برای دانلود در دسترس قرار گرفته است! بنابر این توصیه میکنیم پس از مطالعه این مطلب برای دانلود و نصب به صفحه دانلود پرستاشاپ فارسی (دانلود پرستاپلاس) مراجعه کنید!

پرستاپلاس چیست ؟

ساده اگر بخواهیم بگوییم پرستاپلاس یکی دیگر از محصولات و ماژولهای ما در حوزه پرستاشاپ است با این تفاوت که پرستاپلاس با هدف ارائه ابزارهای متعدد مفید و موثر برای پرستاشاپ خواهد بود. ضمنا نحوه ارائه و اجرای #پرستاپلاس به شکلی کاملا متفاوت از سایر ماژولهای پرستاشاپ ارائه شده خواهد بود!

 

در واقع پرستاپلاس با هدف توسعه یک ابزار و یک کاربرد تولید نمیشود ، بلکه مجموعه ای از ابزارها و امکانات را در دل خود خواهد داشت. در تلاش خواهیم بود تا اولین نسخه ها با حداقل امکانات منتشر شده و به مرور زمان و با توجه به نیازها ، گزارشات و فیدبکهای شما عزیزان به افزودن امکانات و توسعه آن بپردازیم!

 

پرستاپلاس رایگان خواهد بود!

شاید بپرسید قیمت پرستاپلاس قرار است چقدر باشد! همین حالا که کنجکاو شده اید مژده دهیم که پرستاپلاس رایگان عرضه خواد شد و به مرور زمان و با همراهی و همیاری شما ، #پرستاپلاس تبدیل به مجموعه ای از ابزارهای مهم و مفید و البته رایگان خواهد شد!

 

البته این نکته را اضافه نماییم که شاید امکانات ویژه ی غیر رایگانی هم در آینده برروی این بستر ارائه شود اما فعلا هدف اصلی ما عرضه رایگان ماژول خواهد بود تا انشالله بتواند نواقصی را برطرف نموده و راهگشای هر چه بیشتر کسب و کارهای مبتنی بر پرستاشاپ گردد!

 

چه امکاناتی در پرستاپلاس وجود خواهد داشت ؟

همانطور که گفتیم پرستاپلاس به شکلی کاملا جدید توسعه داده خواهد شد، ما در این ماژول توجه زیادی به نیازها ، گزارشات و بازخوردهای شما عزیزان خواهیم داشت و این ماژول با توجه به نیازهای عمومی توسعه داده خواهد شد. همچنین در ارائه این ماژول مفاهیم جدیدی نیز تعریف خواهد شد که در زمان خودش به آن خواهیم پرداخت!

 

بنابر از همین حالا ، منتظریم تا پیشنهادات و ایده های خود را با ما مطرح کنید تا بتوانیم ابزارهای مفیدی را برای شما آماده و در چهارچوب ماژول پرستاپلاس منتشر نماییم.

در گروه تلگرام ما جهت همفکری عضو شوید!

گروه تلگرام «مدیریت و توسعه پرستاشاپ فارسی» با هدف گفتگو پیرامون مسائل و راهکارهای مدیریتی و همچنین توسعه پرستاشاپ فارسی ایجاد گردیده است. امید است بتوانیم یک کامیونیتی و جامعه کاربری فعال در حوزه پرستاشاپ فارسی ایجاد نموده و با کمک به یکدیگر بتوانیم تجارت الکترونیک بهتری را تجربه نماییم!

توصیه میکنیم همین حالا در گروه تلگرام پرستافا مشترک شوید!

گروه تلگرام «مدیریت و توسعه پرستاشاپ فارسی»

 

ضمنا علاوه بر گروه تلگرام میتوانید ، بخش نظرات همین پست آماده شنیدن پیشنهادات و ایده های شما میباشد!

 

پرستاپلاس چه زمانی منتشر خواهد شد؟!

خوشبختانه نسخه آزمایشی این ماژول آماده شده و به احتمال بسیار زیاد در ابتدای تابستان 96 منتشر خواهد شد بنابر این از همین حالا بگوییم که قرار نیست زمان زیادی منتظر بمانید!

مفتخریم اعلام نماییم پرستاپلاس از تاریخ یکم تیرماه 1396 در دسترس جهت دانلود قرار گرفته است! به همین جهت برای دانلود پرستاپلاس میتوانید به صفحه دانلود پرستاشاپ فارسی مراجعه کنید!

بیشتر از این وقتتان را نمیگیریم و پیشاپیش آرزو میکنیم تابستان 96 با #پرستاپلاس و ابزارهای مفید آن، کسب و کاری لذت بخش و صد البته رو به رشد را تجربه نمایید!

#پرستاپلاس یار و یاور شما در پرستاشاپ فارسی

.