با سلام و احترام

همانطور که مطلع هستید ، پرستافا با هدف بهبود و توسعه پرستاشاپ فارسی و همچنین فروشگاه های اینترنتی ایران مجموعه اقداماتی را برای این مهم و البته ارتقاء  فضای کسب و کارهای مبتنی بر فروشگاه سازها به خصوص پرستاشاپ انجام داده و یا در دستور کار قرار داده است!

اگر چه تا به امروز تمام تلاش ما ارائه محصولات و خدمات با کیفیت در حوزه کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه های اینترنتی و بخصوص پرستاشاپ فارسی بوده ، اما ارائه این خدمات و محصولات تنها زمانی ارزش واقعی خود را خواهند داشت که بتوان ارتباط بهتری را با مخاطبانمان برقرار نماییم!

پرستاکست ، یکی از راهکارها  و برنامه های مهم ما در پرستافا است. میخواهیم با صوت و تصویر با شما صحبت کنیم و ارتباطمان را بهبود بخشیم!

صوت ، تصویر و ویدئو این روزها ، بیشتر از هر زمان دیگری ، مورد توجه قرار گرفته و جذاب تر شده است! ما نیز از این موضوع غافل نبوده و تمام تلاشمان این خواهد بود تا بتوانیم با مخاطبان ، همکاران و مشتریانمان به بهترین شکل ممکن ارتباط برقرار نموده و این ارتباط را مستحکم تر از گذشته نماییم!

پرستاکست چیست؟

پرستاکست با هدف ، ایجاد ارتباطی عمیق تر و البته پرمحتوا تر با مخاطبان فروشگاهی و پرستاشاپی پرستافا ایجاد گردیده ، ما با پرستاکست  آموزشها و ترفندهای پرستاشاپی و البته مرتبط با کسب وکارهای آنلاین را بیان خواهیم نمود و در به شکلی با صوت و تصویر با شما گفتگو خواهیم نمود!

 

ضمنا در مورد پرستاکست باید اینطور بگوییم که خود مرتبط با بخش بزرگتری به نام آکادمی پرستافا است که در آینده به معرفی آن نیز خواهیم پرداخت.

بیشتر از این وقتتان را نمیگیریم و شما را دعوت میکنیم تا پرستاکست را دنبال کنید. به زودی اولین آموزشها و محتواهای مرتبط با پرستاکست در آدرس زیر منتشر خواهد شد.

http://prestafa.com/academy/PrestaCast/

با احترام و آرزوی بهترین ها

تیم توسعه پرستافا