خرید هر یک از محصولات وب سایت های دی بی اس تم یا پرستافا به منزله ی پذیرش شرایط خدمات ماست.

قوانین و شرایط خدمات در حال بازنگری هستند!

توجه داشته باشید که قوانین کلی به صورت موارد درج شده در زیر میباشد و صرفا  بازنگری به جهت ذکر جزییات ، اصلاحات و توضیحات بیشتر انجام خواهد شد.

الف )  تعاریف و اصطلاحات :

 1. همکاران:
  منظور از «همکاران» در شرایط خدمات کلیه توسعه دهندگان ، برنامه نویسان یا شرکتهایی که از محصولات پرستافا اقدام به راه اندازی وبسایت یا فروشگاه اینترنتی برای مشتریان خود می نمایند ، میباشد.
 2. فروشندگان:
  منظور از «فروشندگان» کلیه مدیران و مالکین  محترم فروشگاه های اینترنتی میباشند که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود از خدمات پرستافا استفاده مینمایند!
 3. مشتریان فروشگاه:
  منظور از «مشتریان فروشگاه» ، خریداران و مشتریانی هستند که از یک فروشگاه اینترنتی خرید مینمایند میباشند! توجه فرمایید که منظور از این واژه خریداران نهایی و عامه مردم میباشند و نه مشتریان محصولات پرستافا
 4. LifeTime یا مادالعمر :
  واژه لایف تایم یا مادالعمر که معمولا در گارانتی شرکتها استفاده میشود و در ایران نیز در اکثر موارد به اشتباه تعبیر میشود. اگر چه شرکتی در جزییات ممکن است کمی تعریف متفاوتی داشته باشد. اما در اینجا هر گاه واژه لایف تایم یا مادالعمر بیان شد ، بدین معنی میباشد که  تا زمانی که محصول تولید میشود یا تا زمانی که محصول توزیع میشود یا تا زمانی که این شرکت در این حوزه کاری فعالیت میکند و یا تا زمانی که این شرکت وجود خارجی دارد ، واژه لایف تایم یا مادالعمر برای آن صدق خواهد کرد!
 5. بخش پشتیبانی یا تیکتینگ:
  با توجه به تولید و توزیع عمومی محصولات پرستافا ، پشتیبانی ارائه شده برای این محصولات نیز ، روند و شرایط عمومی را در برخواهد گرفت. اگر چه پشتیبانی ویژه در صورت درخواست مشتریان ، با هماهنگی قبلی و شرایط و هزینه جداگانه ، مطابق با درخواست کاربر قابل لحاظ خواهد بود.بنابر این هر گاه سخن از پشتیبانی به میان آید ، منظور پشتیبانی از طریق سیستم مدیریت تیکت ( تیکتینگ ) میباشد. مگر اینکه صراحتا نوع پشتیبانی دیگری بیان شود. توجه نمایید که شماره های تماس درج شده در وبسایت صرفا متصل به بخش فروش و جهت راهنمایی قبل از خرید میباشد.

ب ) قوانین عمومی و کلی :

 1. تمامی خدمات و محصولات ارائه شده تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد.
 2. تمامی محصولات و خدمات ارائه شده تحت کپی رایت پرستافا منتشر میگردد و کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به پرستافا میباشند.
 3. پرستافا مجاز به تغییر و بازنگری قوانین در هر زمان میباشد بدیهی است در این مورد با رعایت منافع مشتریان قبلی انجام خواهد شد.
 4. کلیه مشتریان موظف به پشتیبان گیری کامل از وبسایت و فروشگاه خود به صورت مرتب بوده و همچنین  متعهد میگردد قبل از ارائه دسترسی به بخش پشتیبانی به جهت نصب ، تغییر یا به روز رسانی یا رفع مشکلات ، پشتیبانی کاملی را تهیه نموده باشند.
 5. تمامی محصولات بر اساس دامنه لایسنس دهی خواهند شد.
 6. تمامی محصولات جهت جلوگیری از سواستفاده ، با نرم افزار ionCube رمزنگاری میگردند.
 7. پرستافا متعهد به حفظ اطلاعات مشتریان خود بوده و مشتریان نیز متعهد به درج صحیح اطلاعات خود میباشند.

ج ) قوانین مربوط به خرید و استفاده از محصولات و خدمات :

 1. هر نسخه خریداری شده از محصولات ، صرفا برای یک دامنه و یک وبسایت یا فروشگاه مجاز میباشد.
 2. مجوز استفاده از محصولات خریداری شده به صورت LifeTime یا مادالعمر خواهند بود مگر اینکه در صفحه محصول چیز دیگری درج شده باشد.
 3. تمامی محصولات طبق سیستم لایسنس دهی تعریف شده در بالا ، بر اساس دامنه به مشتریان اعطا میگردد ، بدیهی است در شرایط خاص و به صورت محدود و با هماهنگی در بخش پشتیبانی ، امکان تغییر دامنه وجود خواهد داشت.
 4. قیمت گذاری ماژولها با صلاحدید تیم بازاریابی و فروش شرکت انجام شده و کلیه هزینه ها اعم از خریدهای جدید و تمدیدها میبایست با توجه به قیمت به روز شده ، انجام گیرد.
 5. تمامی محصولاتی که بخش یا تمامی آن وابسته به خرید از غیر باشد ، با توجه به هزینه ها و نرخ های جاری آن محاسبه میشود.  (مانند پرداختهای ارزی)
 6. ممکن است محصولاتی پیشنیازهای خاصی (مانند سخت افزاری ، نرم افزاری یا  … ) داشته باشد ، این مورد در صفحه محصول ذکر میگردد. اطمینان از دارا بودن این پیش نیازها بر عهده مشتریان محترم میباشد.
 7. تمامی محصولات به صورت عمومی ارائه شده و هیچ گونه شخصی سازی یا تغییری برروی آن انجام نخواهد شد. صرفا مشتریان محترم میتوانند پیشنهادات خودرا ارسال نمایند تا در آپدیت های آتی بررسی و در صورت صلاحدید تیم توسعه اجرا شود.
 8. بازگشت وجه یا تعویض محصول برای محصولات امکان پذیر نمیباشد و صرفا در شرایط خاص و با تایید کارشناس تیم توسعه یا پشتیبانی انجام پذیر خواهد بود.
 9. تمامی محصولات ارائه شده مانند پیش نمایش میباشند که البته بدون محصولات و تصاویر دموی نمایشی برروی آن میباشد. توجه داشته باشید که ممکن است در آپدیتها کمی تفاوت ( بهبود ) در پیش نمایش و محصول خریداری شده وجود داشته باشید.

د ) قوانین مربوط به پشتیبانی ، تمدید و به روز رسانی :

 1. پشتیبانی محصولات به صورت عمومی و در بخش پشتیبانی ( تیکتینگ ) انجام خواهد شد.
 2. پشتیبانی صرفا برای محصولات خریداری شده انجام خواهد شد و محصولات رایگان یا هسته سیستم های مدیریت محتوا مانند پرستاشاپ و وردپرس و غیره شامل پشتیبانی نخواهد شد.
 3. هر محصول خریداری شده بازه زمانی مشخص برای پشتیبانی دارد. که از زمان پرداخت سفارش محاسبه و در سیستم فروش ثبت میگردد.  مثلا شش ماه یا یک سال که در توضیحات صفحه محصول ذکر میگردد.
 4. دریافت به روز رسانی در بازه زمانی که پشتیبانی محصول فعال باشد ، رایگان میباشد.
 5. هزینه تمدید پشتیبانی به همان مدت درج شده پشتیبانی ، ۳۰ درصد قیمت به روز محصول میباشد. پس از پایان پشتیبانی ۴۵ روز فرصت برای تمدید وجود خواهد داشت و در غیر این صورت تمدید از ۴۵ تا ۹۰ روز پس از اتمام با احتساب جریمه به ۵۰ درصد افزایش خواههد یافت. در صورت گذشت از ۹۰ روز دیگر امکان تمدید وجود نخواهد داشت. ضمنا در هر حال زمان تمدید دقیقا از زمان اتمام پشتیبانی محاسبه خواهد شد.
 6. پشتیبانی در تمامی محصولات ، تنها شامل پشتیبانی از طریق تیکت میشود. لطفا از تماس گرفتن با شماره های ذکر شده در وبسایت صرفا برای راهنمایی و مشاوره خرید میباشد و برای دریافت پشتیبانی لطفا از تماس با این شماره ها خودداری نمایید.
 7. در صورتی که محصولات با توجه به وبسرویس خاص یا سرویس دهنده ای خاص نوشته شده باشد ، در صورتی که آن سرویس دهنده به هر دلیلی مانند مسدود شدن وبسایت ( فیلترینگ  یا تحریم ) ، تغییر وبسرویس یا api  و غیره ، دسترسی محصولات را ببندد ، مسئولیت آن بر عهده این شرکت نخواهد بود.
 8. پاسخگویی تیکتها در بازه زمانی 48 ساعته ( دو روز کاری و اداری ) غیر از تعطیلات رسمی انجام خواهد شد. در موارد خاص و مشکلات فنی ممکن است پاسخگویی بیشتر به طول بی انجامد.
 9. در محصولاتی که امکان برداشتن کپی رایت ( در بخش کاربری-ظاهری ) وجود داشته باشد ، شامل ۳۰ درصد از  قیمت به روز محصول خواهد شد. توجه داشته باشید در صورتی که بدون اطلاع قبلی این کار انجام گردد تخلف محسوب شده و تمامی خدمات به ایشان قطع خواهد شد و در صورت تمایل به بازگردانی خدمات شامل هزینه برداشتن کپی رایت ۵۰ درصد ( با احتساب جریمه ) خواهد گردید.
 10. مرتبط بودن یا نبودن مشکلات گزارش شده با محصولات خریداری شده صرفا با تایید کارشناسان تیم توسعه یا پشتیبانی میباشد.
 11. در صورت شخصی سازی محصولات خریداری شده ، ملاک وجود یا عدم وجود مشکلات صرفا محصول اصلی ارائه شده توسط ما خواهد بود در صورتی که مشکل گزارش شده در نسخه دانلودی ( اصلی ) نیز مشخص و به تایید کارشناسان تیم توسعه و پشتیبانی برسد ، پشتیبانی انجام خواهد شد.